GK / W KWADRAT STUDIO
GK

GK

W naszej ofercie znajduje się również wykonanie przestrzennych elementów oraz lamp z płyt kartonowo – gipsowych, innych materiałów lekkich. Nasza firma nie zajmuje się wykonaniem tradycyjnych płaskich sufitów podwieszanych. Oferujemy Państwu wykonanie skomplikowanych, wielopoziomowych, giętych elementów przestrzennych mocowanych do stropu lub wcześniej wykonanego sufitu podwieszanego. Nasze elementy częściowo prefabrykowane są w pracowni, co pozwala skrócić do minimum czas montażu. Perfekcyjne wykończenie detalu zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sztukateria

Nie posiadamy oferty katalogowej, nie prowadzimy sklepu, nie sprzedajemy sztukaterii, jako artykułu. Jak sami Państwo widzicie różnimy się od konkurencji.

Proponujemy Państwu właściwie wszystko to, co nasi koledzy z konkurencji, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać każdy rodzaj sztukaterii gipsowej lub wykonać i zamontować każdy projekt, z jakim Państwo się do nas zwrócicie.

Sztukaterie elewacyjne wykonane są metodą lekkich profili styropianowych zbrojonych siatką polipropylenową, powlekanych elastycznymi masami klejowymi stosowanymi w systemach dociepleń budynków.

Sztukateria to bardzo piękne i szlachetne elementy ozdobne lub wspaniałe tło dla pięknych rzeczy, jakie Państwo chcecie zaprezentować w swoim domu albo firmie.

Dziś sztukateria przede wszystkim ma sprawiać ludziom wrażliwym na piękno przyjemność spędzania czasu w atrakcyjnym wnętrzu.

Wasze domy, choć czasami proste w formie poprzez odpowiednie elementy sztukaterii elewacyjnej mogą mieć postać eleganckich budowli.

sufity napinane
szerokość materiału do 550 cm
sufity gk
Created by Duonet