Sufity napinane / W KWADRAT STUDIO
Sufit napinany jest odmianą sufitu podwieszanego. Jest to folia PCV mocowana po obwodzie pomieszczenia bez żadnego podparcia do specjalnych profili. Profile montuje się do stropu, ściany lub przygotowanej konstrukcji. Dzięki temu uzyskujemy idealnie płaską powierzchnię. Różne odmiany, kolory, faktury pozwalają dowolnie kształtować naszą przestrzeń.

Oferowane przez nas sufity wykonane są z materiałów renomowanych firm: Renolit AG, CTN-Creations, Pongs textil GmbH i posiadają 10 letnią gwarancję.

Nasze sufity napinane wyróżnia niespotykana do tej pory szerokość materiału bez zgrzewu technologicznego dochodząca nawet do 550 cm. (w zależności od rodzaju powłoki).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
NASZE SUFITY

1. Oferowane przez nas sufity napinane produkowane są jedynie z najlepszej jakości materiałów francuskich, niemieckich i włoskich producentów.

2. Szybki czas realizacji i czysty montaż.

3. Nieograniczone możliwości w produkcji i montażu sufitów napinanych oraz możliwość zgrzewania różnych kolorów w liniach prostych i po łukach. Możliwość wykonania form przestrzennych, oraz szerokość do 550 cm bez zgrzewów umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni.

4. Sześcioletnie doświadczenie w montażu sufitów napinanych.

5. Aż 10-letnia gwarancja producenta na folię, 24 miesięczna gwarancja na montaż oraz pogwarancyjne usługi serwisowe. Bez obaw teraz możesz montować sufity nie martwiąc się o późniejszy serwis.

sufity napinane
szerokość materiału do 550 cm
sufity gk
Created by Duonet